WYSTAWCY 2017


WYSTAWCY POPRZEDNIEJ EDYCJI GASSHOW

4SAVE

Rodzina sterowników 4SAVE LPG/CNG Autogas Systems została zaprojektowana i wdrożona przez firmę EDDC. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologicznie komponentów pochodzących z branży automotive nasze urządzenia posiadają bardzo dużą funkcjonalność.

SPOTKAJMY SIE

AC S.A.

AC S.A. jest wiodącym w Polsce i liczącym się na świecie producentem kompletnych samochodowych instalacji LPG i CNG marki STAG. Na rynku motoryzacyjnym, firma AC funkcjonuje od 1986 roku, od 2011 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Obecnie zatrudnia ponad 600 osób i jest największą firmą w segmencie samochodowych instalacji gazowych w kraju. AC oferuje ponad 200 produktów w segmencie autogazu, spośród których wiodącą rolę odgrywają sterowniki do instalacji LPG i CNG. Oferta produktowa firmy, z której korzysta obecnie 5 mln kierowców, dociera do ponad 50 krajów na całym świecie.

SPOTKAJMY SIE

A.E.B.

Firma AEB Alternative Fuel Electronics projektuje i konstruuje szeroki zakres urządzeń wymaganych do konwersji pojazdów na instalacje LPG i CNG.

SPOTKAJMY SIE

AIUT

Zdalny monitoring zbiorników LPG & Inteligentny pomiar gazu firmy AIUT przyczynia się do znacznych oszczędności w procesie dystrybucji LPG. Prosty system Plug & Play pozwala obserwować za pomocą przeglądarki internetowej poziomy w zbiorniku LPG (wszystkie wielkości zbiorników), temperaturę, trasy dostawy, profile zużycia, alarmy ponownego napełnienia, gazomierze – jeden zbiornik pozwala dostarczać gaz do kilku klientów, pod tym samym adresem.

SPOTKAJMY SIE

ALEX SP. Z O.O.

ALEX Sp. z o.o. to firma produkcyjno-handlowa z ponad 17-letnim doświadczeniem w dziedzinie alternatywnych systemów zasilania pojazdów. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską firmą, która skoncentrowała swoją działalność na produkcji doskonałych samochodowych instalacji gazowych.Nasza oferta to przede wszystkim własna produkcja: elektronika sterująca OPTIMA, reduktory SHARK i TURBOT, wtryskiwacze BARRACUDA i ALEX RAIL-001, filtry Ultra360°, zawory gazowe, przewody termoplastyczne oraz kompletne systemy zasilania LPG/CNG oferowane pod marką OPTIMA oraz ALEX by AEB. Obok własnej produkcji, oferujemy również szeroką gamę systemów innych, uznanych polskich i włoskich producentów m.in.: Tomasetto, Lovato, OMB, Valtek, Romano, KME, Lecho, Bormech, Zavoli, Emme Gas.

SPOTKAJMY SIE

ALFA MACHINE INDUSTRY

SPOTKAJMY SIE

A.MAX

Firma A.MAX powstała w 2000 roku, zajmuje się dystrybucją samochodowych instalacji gazowych. W gronie dostawców znajdują się tacy liderzy branży LPG/CNG jak: TOMASETTO ACHILLE, KING, OMVL, LOVATO, GZWM, MATRIX, VALTEK, STAG, EMER, FAGUMIT, PARKER, STAKO, A.E.B., ZAVOLI, IRENE, KME, FLASHLUBE, ZWM CZAJA, CERTOOLS, OMB, FARO, RAIL, SEMPERIT, SILMET, BRC, BORMECH.

SPOTKAJMY SIE

AN NARZĘDZIA

AN NARZĘDZIA jedną z bardziej znanych i dynamicznie rozwijających się firm z branży wyposażenia warsztatów samochodowych, specjalizuje się w obsłudze małych warsztatów samochodowych jak i dużych przedsiębiorstw. Dzięki naszej ofercie uczestniczymy w udoskonalaniu oraz unowocześnianiu polskich coraz bardziej dynamicznie rozwijających się i wymagających warsztatów.

SPOTKAJMY SIE

CAVAGNA GROUP

Atiker to jeden z wiodących dostawców samochodowych zbiorników LPG.

SPOTKAJMY SIE

AUREX

Firma Aurex LPG powstała w 1990 roku i w chwili obecnej jest czołowym dostawcą kompleksowych rozwiązań technicznych dla branży LPG, innych gazów skroplonych, paliw lotniczych i chemicznej.

SPOTKAJMY SIE

AUTOELEKTRONIKA KĘDZIA

Centrum Szkolenia Motoryzacji od 1993 roku pomaga zdobywać wiedzę z zakresu najnowszych technologii motoryzacyjnych, a przede wszystkim uświadamia o konieczności dokształcania. Ciągłego rozwoju w tak dynamicznej branży jaką jest branża samochodowa. SPOTKAJMY SIĘ

SPOTKAJMY SIE

BEIJING UEC CORPORATION

Buycylinder.com to pierwszy sklep internetowy z tak szeroką ofertą butli gazowych i zbiorników, należący do Beijing UEC Corporation. Oferta jest skierowana do dystrybutorów, hurtowników i użytkowników końcowych.

SPOTKAJMY SIE

BEST SYSTEMY GRZEWCZE

SPOTKAJMY SIE

BRC GAS EQUIPMENT

SPOTKAJMY SIE

CAVAGNA GROUP

Since 1949 Cavagna Group has been supplying industries and consumers worldwide, to become today’s leading manufacturer of equipment and fittings for compressed gases, gas storage and control. With nine vertically integrated production units in Italy, nine others spread on the five continents and a distribution network covering over 135 countries throughout the world, we offer only the best, most reliable products and dynamic services to our customers.

SPOTKAJMY SIE

CERTOOLS

Certools jest renomowanym producentem filtrów i podzespołów do instalacji LPG, Propanu i CNG w pojazdach samochodowych, wózkach widłowych oraz we wszystkich innych systemach gazowych gdzie wymagana jest precyzyjna filtracja.

SPOTKAJMY SIE

CGH POLSKA

CGH Polska to największy w Polsce producent stalowych zbiorników ciśnieniowych oraz bezciśnieniowych. Jesteśmy członkiem międzynarodowej grupy CGH Group, właściciela trzech fabryk zbiorników.

SPOTKAJMY SIE

CHART FEROX

Chart Europe oferuje szeroki zakres najnowocześniejszych rozwiązań w technologii kriogenicznej, które produkowane są w wielu zakładach. Szeroki zakres produktów w dziedzinie LNG zawiera także przyczepy LNG i LPG wyposażone w unikatowe systemy pomiarów przepływu Flow Instruments, stacjonarne i ruchome stacje paliw LNG/LCNG dla pojazdów, pokładowe systemy paliw dla pojazdów osobowych, autobusów i statków.

SPOTKAJMY SIE

CHEMET

CHEMET S.A. to największy w Polsce producent zbiorników LPG dla celów grzewczych, technologicznych oraz stacji autogazu. Wraz z firmą EMGAZ Sp. z o.o. oferuje kompleksowe wykonawstwo modułów stacji LPG ze zbiornikami w wersji naziemnej i podziemnej, oraz modułów na ramie (typ SKID).

SPOTKAJMY SIE

CZAS NA GAZ

„Czas na gaz!” – “Time For Gas!” to międzynarodowe pismo o LPG, CNG I LNG utworzone w 2003 roku i wydawane co 2 miesiące.

SPOTKAJMY SIE

DGI AUTOGAS TECHNOLOGY

W firmie DGI pracujemy nad rozwojem alternatywnych źródeł zasilania silników spalinowych. Skupiliśmy się na skonstruowaniu, produkcji i sprzedaży systemów sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie ciekłej do silników z pośrednim i bezpośrednim wtryskiem benzyny. Nie zapominamy oczywiście o rozwoju systemów sekwencyjnego wtrysku gazu IV generacji.

SPOTKAJMY SIE

DIGITRONIC GAS

Firma istnieje od 1995 roku, prowadzi sprzedaż hurtową minikitów i części do samochodowych instalacji gazowych. Wieloletnie doświadczenie, współpraca z wiodącymi producentami branży gwarantują najwyższą jakość oferowanych produktów.

SPOTKAJMY SIE

EKO GAS

Firma powstała w 2003 roku i jest najbardziej doświadczonym przedsiębiorstwem zajmującym się dystrybucją i montażem samochodowych instalacji gazowych.

SPOTKAJMY SIE

ELPIGAZ

ELPIGAZ sp. z o.o. to wiodący producent i dostawca nowoczesnych rozwiązań w zakresie gazowych układów zasilania (LPG, CNG) do silników spalinowych, lekkich zbiorników LPG oraz ciśnieniowych zbiorników powietrza. Wyroby posiadają wymagane homologacje na zgodność z regulaminem ECE 67R01 (dla LPG) oraz ECE 110R (dla CNG), certyfikaty GOST (Rosja) i UkrCEPRO (Ukraina).

SPOTKAJMY SIE

EMGAZ

EMGAZ Sp. z o.o. – wiodący krajowy producent dystrybutorów LPG DRAGON z preselekcją, prowadzący wraz z CHEMET S.A. działalność w zakresie kompleksowej realizacji instalacji stacji LPG. NOWOŚĆ: STACJA TANKOWANA LNG. Oferujemy w pełni wyposażone stacje LPG, wszelkiego typu armaturę i akcesoria do stacji LPG – dystrybutory LPG, CNG, LNG jak i paliwowe DRAGON, zbiorniki LPG CHEMET, pompy EBSRAY, wiaty nad dystrybutory, kioski dla stacji LPG, zawory obejściowe, zawory nadmiarowe, przepływomierze i liczydła dystrybutorów LPG, pistolety oraz węże LPG.

SPOTKAJMY SIE

EMMEGAS

2013 roku firma Emmegas dołączyła do grupy światowego lidera w sektorze części, alternatywnych systemów zasilania dla LPG i CNG – Landi Renzo SpA. Asortyment produktów jest w całości opracowany i wyprodukowany we Włoszech. Stworzony, aby usatysfakcjonować instalatorów i dystrybutorów włoskich i zagranicznych. Składa się on z zestawów do konwersji zarówno dla silników benzynowych, jak również wysokoprężnych. Ponadto firma posiada w ofercie szeroki zakres akcesoriów i części zamiennych, w szczególności regulatorów ciśnienia. Emmegas posiada wszystkie najważniejsze międzynarodowe homologacje oraz certyfikaty jakości ISO 9001: 2008. Systemy Emmegas są dostępne na całym świecie poprzez sieć dystrybucji importerów, dystrybutorów i instalatorów.

SPOTKAJMY SIE

ENT FAIRS

Przedsiębiorstwo ENT zostało założone przez profesjonalistów, którzy przez prawie 20 lat realizowali różne zadania w branży wystawienniczej. Nasz zespół ma na swoim koncie organizację ponad 300 wystaw na 4 kontynentach i cały czas stawia przed sobą dalsze, jeszcze ambitniejsze cele.

SPOTKAJMY SIE

ERC ADDITIV

ERC GmbH to producent wysokiej jakości dodatków do paliw i olejów dla przemysłu samochodowego z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom ograniczającym zużycie mechanizmów, optymalizującym spalanie i zużycie paliwa, a także zmniejszającym emisje gazów oraz zapewniającym ochronę silnika ERC ustanawia nowe trendy na rynku dodatków i jest uważany za jednego z pionierów rozwoju technicznego w tej dziedzinie.

SPOTKAJMY SIE

EUROPEGAS

Firma EuropeGAS specjalizuje się w projektowaniu, konstruowaniu i produkcji elektroniki oraz mechaniki do instalacji gazowych LPG/CNG. Flagowe produkty firmy to rodzina sterowników EG BASICO, EG AVANCE i EG SUPERIOR, a także reduktory EG PREMO i EG SUPREMO.

SPOTKAJMY SIE

EUROPUMP POLSKA

Firma „Europump Polska” powstała w 2001 r. Podstawową dziedziną działalności firmy jest kompletacja, dostawa i serwisowanie urządzeń związanych z dystrybucją gazu propan-butan, gazu ziemnego i paliw płynnych.

SPOTKAJMY SIE

FAGUMIT

Firma jest wiodącym w Europie producentem węży stosowanych w samochodowych instalacjach gazowych. Wieloletnie doświadczenie w produkcji oraz ciągła praca nad poprawieniem jakości stanowiły bazę do stworzenia uznanych na świecie węży gazowych.

SPOTKAJMY SIE

FARO

Faro S.r.I. to fi rma, która ciągle się rozwija i konsoliduje swoje doświadczenie w działalności na krajowym i międzynarodowym rynku, dzięki czemu może zaoferować szeroką gamę węży gazowych i rur (zarówno do instalacji LPG jak i CNG) do stosowania w pojazdach.

SPOTKAJMY SIE

FAS POLAND

FAS Poland jest przedstawicielem niemieckiej firmy FAS Fluessiggas-Anlagen GmbH - największego w Europie dostawcy armatury i urządzeń do gazu płynnego LPG. Posiadamy w ofercie produkty firm FAS, RegO, ROCHESTER, BLACKMER, LIQUID CONTROLS, CORKEN, NINNELT takie jak: armaturę i urządzenia do magazynowania ora transportu LPG, zawory bezpieczeństwa, zawory odcinające, zawory zwrotne oraz nadmiernego wypływu, poziomowskazy, pompy i kompresory, wyposażenie autocystern, odparowywacze, systemy rozładowcze, pełną gamę reduktorów do instalacji domowych i przemysłowych oraz armaturę kriogeniczną.

SPOTKAJMY SIE

FLASHLUBE

Płyn Flashlube został wynaleziony przez niemieckiego naukowca Wolfganga Kluennera w australijskim Melbourne. Produkty Flashlube są sprzedawane w wielu krajach na całym świecie, umożliwiając bezpieczną konwersję milionów pojazdów na LPG/CNG.

SPOTKAJMY SIE

FOBOS GAS EQUIPMENT

The company is a leading manufacturer of gas-systems for more than 20 years and is currently one of the largest companies in Bulgaria in the production of gas injection systems.

SPOTKAJMY SIE

GLOBAL GAS

GLOBAL GAS SP. Z O.O. jest międzynarodowym projektem, który ma na celu popularyzację i rozwój samochodowych instalacji gazowych – ekologicznych, alternatywnych w stosunku do tradycyjnych form, sposobów napędzania pojazdów.

SPOTKAJMY SIE

GOK REGLER UND ARMATUREN POLSKA

Firma GOK Regler und Armaturen Polska Sp. z o. o. powstała w roku 2003 jako polski oddział niemieckiej firmy GOK Regler – und Armaturen GmbH & Co.KG. Oprócz produktów własnych, naszą ofertę uzupełniają najwyższej jakości produkty naszych partnerów.

SPOTKAJMY SIE

GOMET

Firma GOMET powstała w 1986 roku. Jest producentem wyrobów mosiężnych do samochodowych instalacji gazowych, pneumatyki, hydrauliki, sprężyn oraz wielu innych detali wg rysunku lub wzoru.

SPOTKAJMY SIE

GZWM

GZWM S.A. to uznana marka na rynku polskim i zagranicznym. Firma produkuje toroidalne i cylindryczne zbiorniki LPG, butle gazowe oraz gaśnice. W każdej z tych branż oferujemy szeroką gamę produktów, która jest systematycznie dostosowywana do potrzeb naszych klientów.

SPOTKAJMY SIE

HEXAGON RAGASCO

Hexagon Ragasco jest światowym liderem w produkcji butli kompozytowych. W ostatnich 15 latach sprzedaliśmy ponad 10 milionów butli sprzedanymi na całym świecie.

SPOTKAJMY SIE

HL PROPAN

Firma jest liderem rynku LPG w Czechach jako producent komponentów do instalacji LPG Lovtec oraz Magic. Działalność koncentruje się na kompleksowym przerabianiu pojazdów na zasilanie LPG. HL Propan oferuje również realizacje wykonywane przy pomocy obrabiarek CNC.

SPOTKAJMY SIE

IZI

Firma IZI jest producentem pokrowców na koła zapasowe i butle gazowe. Pokrowce produkcji IZI są niezastąpione w samochodach, w których zamontowano instalacje gazowe ze zbiornikiem gazu w miejscu koła zapasowego. Pozwalają one na bezproblemowe i estetyczne przechowywanie koła zapasowego w samochodzie lub w domu.

SPOTKAJMY SIE

KANAIYA BRASS PRODUCTS

Producent części do zaworów i regulatorów dla butli LPG, a także innych produktów mosiężnych, stalowych i plastikowych według specyfikacji klienta.

SPOTKAJMY SIE

KARBONSAN PRESSURE VESSELS

Firma rozpoczęła działalność od produkcji zbiorników kriogenicznych, naczep i cystern z izolowanymi zbiornikami na LIN-LOX-LAR-LNG oraz PUR, cystern i naczep na CO2, jak i zbiorników mobilnych i magazynowych. W miarę czasu do oferty dodano nowe produkty, takie jak zbiorniki ISO i zbiorniki na gazy przemysłowe, zbiorniki chemiczne, naczepy i cysterny na LPG, produkty ropopochodne., wyparki i rury izolowane próżniowo, jednorazowe zbiorniki ciśnieniowe, wymienniki ciepła i zbiorniki procesowe.

SPOTKAJMY SIE

KME

Zakres działania KME obejmuje projektowaniei produkcję urządzeń elektronicznych, produkcję urządzeń mechanicznych (obrabiarki i tokarki CNC), produkcję wiązek elektrycznych (automaty firmy Komax). Działamy w dziedzinach samochodowych instalacjach gazowych oraz diagnostyce samochodowej. Ponadto KME jest dystrybutorem urządzeń innych producentów.

SPOTKAJMY SIE

KOSAN CRISPLANT

Kosan Crisplant jest firmą projektową, która zajmuje się dostawą sprzętu, instalacji i urządzeń do napełniania oraz remontów butli gazowych LPG. Ponadto firma oferuje usługi inżynierskie, serwisowe oraz zarządzania rozlewniami gazu i dostawą elementów dla przemysłu gazowego.

SPOTKAJMY SIE

LANDI RENZO

Firma Landi Renzo SPA, założona w 1954, jest największą spółką w ramach grupy Landi. Już od przeszło sześćdziesięciu lat, jako jeden z głównych producentów światowych w dziedzinie systemów na LPG i CNG do napędu pojazdów, Grupa Landi podąża wytyczoną ścieżką ewolucyjną, która doprowadziła do rozwoju wysoce zaawansowanych technologii i know how mających na celu realizację głównej misji firmy oraz do stworzenia i rozwoju dużej grupy przemysłowej, która składa się z wielu przedsiębiorstw oraz filii we Włoszech jak i za granicą.

SPOTKAJMY SIE

LOVATO

Pokonywanie wyzwań stawianych przez ciągłą ewolucję silników oraz nowych norm środowiskowych, sprawiło, że Lovato jest w stanie zaoferować pełną gamę systemów i komponentów do konwersji pojazdów napędzanych gazem, zarówno LPG i CNG, zgodnych z najnowszymi przepisami dotyczącymi emisji zanieczyszczeń. Na ponad 16 mln samochodów wyposażonych na świecie w systemy gazowe, Lovato są żywym dowodem na sukces produktu, który cechuje trwałość i łatwy montaż. W 2008 Lovato Gas, przystąpiło do Landi Renzo Group a więc zyskało szansę na jeszcze szybszy rozwój.

SPOTKAJMY SIE

LPGTECH

Głównym założeniem firmy było stworzenie gamy produktów, które jakością dorównują najlepszym i najbardziej znanym światowym markom, w segmencie cenowym dopasowanym do jak najszerszej grupy odbiorców. W ciągu zaledwie kilku lat zbudowaliśmy silną markę sterowników TECH, których wysoka jakość zyskała uznanie zarówno w Polsce jak i w najdalszych zakątkach świata. Szeroką gamę sterowników uzupełniają liczne akcesoria oraz wtryskiwacze TECH-DRAGON, których opatentowana konstrukcja zapewnia doskonałe osiągi i niezwykle precyzyjną pracę.

SPOTKAJMY SIE

MAK LPG

Jesteśmy niemieckim dostawcą i producentem komponentów LPG, specjalizujemy się w termoplastycznych wężach do LPG, wężach gumowych i systemach montażowych.

SPOTKAJMY SIE

MEMTEX

Firma Memtex Ltd została założona w 1991 r. jako producent membran do samochodowych instalacji gazowych. Z czasem firma zdobyła wiodącą pozycję na rynku produkując zestawy naprawcze do reduktorów LPG i CNG, obejmujące ponad 100 modeli parowników.

SPOTKAJMY SIE

MIDPARTS

Specjalizowaliśmy się na początku tylko w sprzedaży części nowych i używanych do automatycznych skrzyń biegów, a obecnie także naprawą skrzyń automatycznych. Powoli i sukcesywnie utrwalamy naszą markę na polskim rynku, zwiększając udział w sprzedaży części do skrzyń automatycznych. Naszą dewizą stała się wysoka jakość oferowanych części, napraw skrzyń, oraz dbałość o każdego klienta. Pamiętamy także o szybkości dostaw, u nas zamawiając części do godziny 16 otrzymasz je następnego dnia około godziny 12. Pamiętaj w naszej firmie otrzymasz gwarancje towaru który kupujesz, oraz atrakcyjną na rynku cenę.

SPOTKAJMY SIE

MIMGAS

Mimgas to producent komponentów do przeróbek pojazdów na zasilanie gazem LPG lub CNG. Produkcja odbywa się w zakładzie o powierzchni 3000 m2 zgodnie z normą jakości ISO 9001:2008.

SPOTKAJMY SIE

MIRIMPEX

Wiodący producent opasek ślimakowych na rynku europejskim przeznaczonych dla przemysłu motoryzacyjnego i metalowego.

SPOTKAJMY SIE

MMC FILTRY LPG I CNG

Firma MMC zajmuje się produkcją i dystrybucją filtrów i wkładów filtracyjnych w systemach zasilania gazem LPG i CNG, w branży motoryzacyjnej działa od roku 1990.

SPOTKAJMY SIE

MONRO ENERJI

SPOTKAJMY SIE

PALACAR

PALACAR jest wiodącym producentem i dystrybutorem podzespołów do samochodowych instalacji LPG. Od 1997 roku z powodzeniem rozwija wszystkie obszary swojej działalności.

SPOTKAJMY SIE

PRESTA CYLINDERS

Presta Cylinders jest europejskim liderem w zakresie przekwalifikowania i regeneracji butli stalowych, kompozytowych i chłodniczych. Oferujemy również nowe butle i zawory oraz proponujemy innowacyjne i dopasowane rozwiązania dla małych i dużych dystrybutorów butli gazowych w wielu krajach europejskich.

SPOTKAJMY SIE

PRINS ALTERNATIVE FUEL SYSTEMS

SPOTKAJMY SIE

ROMANO AUTOGAS

Firma Romano Autogas jest jednym z najstarszych i najbardziej uznanych włoskich producentów układów do gazowego zasilania pojazdów.

SPOTKAJMY SIE

http://rotarex.com/

Rotarex Automotive to wiodący producent zaworów, armatury i regulatorów dla pojazdów napędzanych LPG, CNG oraz wodorem.

SPOTKAJMY SIE

SNICKERS WORKWEAR

SPOTKAJMY SIE

STAKO

STAKO zajmuje się projektowaniem i produkcją zbiorników LPG, zbiorników kompozytowych CNG i zbiorników ciśnieniowych do innych zastosowań – sprężonego powietrza i gazów technicznych.

SPOTKAJMY SIE

SUKRUOGLU FILTRE

Działalność firmy opiera się na 16 latach doświadczeń w zakresie produkcji i eksportu produktów z sektora filtrów do instalacji autogazu LPG-CNG.

SPOTKAJMY SIE

TEGAS

Tegas opracowuje i produkuje elektronikę dla samochodowych instalacji gazowych.

SPOTKAJMY SIE

TUGRA MAKINA

Tugra Makina zajmuje się produkcją najwyższej jakości samochodowych zbiorników LPG z certyfikatem ISO 9001:2008 oraz ISO/TS 16949. Tugra Makina jest jedną z ważniejszych firm w sektorze LPG na świecie, biorąc pod uwagę jej jakość oraz szeroką ofertę produktową. Skala produkcji to od 6 litrów do 114 litrów oraz 23 rodzaje, a także 1320 różnych rozmiarów zbiorników LPG.

SPOTKAJMY SIE

UCAR ELEKTRIK

SPOTKAJMY SIE

VITKOVICE MILMET

Wytwarzane przez nas produkty mają bardzo szerokie zastosowanie. Są bardzo pomocne, a często niezbędne w różnorodnej działalności człowieka. W długoletniej historii naszej firmy wielość zastosowań oraz użyteczność wytwarzanych w firmie butli do gazów sprężonych i skroplonych doceniły miliony użytkowników.

SPOTKAJMY SIE

VPS

Firma powstała w 1953 roku i działa w przemyśle gazowym 60 lat. Podstawowa część obecnych mocy technicznych, konstrukcyjnych i produkcyjnych przeznaczona jest do technologii związanych z wykorzystaniem LPG oraz dla produkcji pojemników ciśnieniowych dla różnych rodzajów mediów do wielkości nadciśnienia 7,5 MPa.

SPOTKAJMY SIE

WESTPORT

SPOTKAJMY SIE

WORTHINGTON CYLINDERS

SPOTKAJMY SIE

YIGIT KABLO

Od 11 lat zajmujemy się produkcją czujników poziomu LPG. Nasze produkty wytwarzamy dla liderów branży i są one eksportowane do wielu krajów.

SPOTKAJMY SIE

ZAMEL

Firma ZAMEL istnieje na rynku od 1990 roku. Zajmujemy się dystrybucją, montażem oraz serwisem samochodowych instalacji gazowych. W gronie naszych dostawców znajdują się firmy takie jak: AC, GZWM, KME, LPG Tech MMC, Lovato, Landi Renzo, Stako, Tomasetto, ZWM Czaja oraz wiele innych.

SPOTKAJMY SIE

ZAMKABEL

By w pełni spełnić wymagania naszych klientów Zamkabel oferuje najlepsze elastyczne rury miedziane. Oparte na specyfikacjach oraz normach europejskich. Wyprodukowane z miedzi o podwyższonej czystości powierzchni wewnętrznej rur.

SPOTKAJMY SIE

ZWM CZAJA

Firma produkuje filtry fazy lotnej gazu oraz aluminiowe akcesoria do instalacji LPG i CNG.

SPOTKAJMY SIE

PARTNER ZŁOTY

PARTNER SREBRNY

PATRON HONOROWY

GŁÓWNY PATRON MEDIALNY

WSPÓŁPRACA

MEDIA

KONTAKT

Pytania, propozycje, pomysły? Napisz koniecznie!

Robert Łapiński

szef projektu (sponsorzy, wystawcy, media)

+48 (22) 855-10-35
+48 668-280-363

rlapinski@idea-ahead.com

Marlena Kwiatkowska

szef działu sprzedaży (wystawcy, uczestnicy)

+48 (22) 855-10-34
+48 664-115-359

mkwiatkowska@idea-ahead.com

Rafał Bronikowski

event manager

+ 48 664-150-830

rafal@idea-ahead.com