O WYDARZENIU


TARGI I KONFERENCJA

LIDERZY RYNKU Z CAŁEGO ŚWIATA
9. edycja corocznych Międzynarodowych Targów GasShow 2019 odbędzie się w dniach 19 i 20 marca w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI.

Na wydarzenie złożą się targi, międzynarodowa konferencja branżowa, prezentacje produktów oraz business afterparty, podczas którego odbędzie się ceremonia przyznania nagród INPRO 2019.

Polski rynek gazu płynnego to aktualnie największy (obok Turcji) rynek europejski, z rocznym zużyciem na poziomie około 2,2 miliona ton. Największy udział w sprzedaży stanowi autogaz – niemal 75 proc. całego rynku, około 15 proc. to butle, natomiast nieco ponad 10 proc. przypada na instalacje zbiornikowe. Jednocześnie nasz kraj jest europejskim liderem jeżeli chodzi o zużycie autogazu, jak również liczbę pojazdów zasilanych tym rodzajem paliwa – na chwilę obecną po polskich drogach jeździ ponad 2,5 miliona aut na LPG.


W sposób naturalny Polska jest miejscem dla największej europejskiej imprezy dla branży. Duży, ustabilizowany rynek oraz położenie geograficzne sprawia, że nasz kraj chętnie odwiedzają przedstawiciele branży z całego świata, w tym m. in. z Włoch, Turcji, Holandii, Niemiec, Czech, Słowacji, Litwy, Ukrainy, Rosji, Węgier, Słowenii, Chorwacji, Serbii, Albanii, USA, a także krajów Ameryki Południowej oraz Azji.


GasShow potwierdziło swoją pozycję największej światowej imprezy targowej adresowanej dla sektora LPG-CNG-LNG. Swoją ofertę podczas targów zaprezentują wiodący polscy i światowi producenci oraz dystrybutorzy samochodowych instalacji gazowych LPG, CNG i LNG, dealerzy aut z oryginalnymi instalacjami gazowymi, projektanci i dostawcy wyposażenia stacji tankowania autogazu, firmy zajmujące się magazynowaniem i transportem LPG, producenci i dystrybutorzy armatury i urządzeń dla LPG, LNG i CNG – zaworów, regulatorów, kuchenek i innych akcesoriów, producenci butli i zbiorników, a także cystern. Ważną grupą wystawców są firmy kompleksowo zaopatrujące i wyposażające warsztaty samochodowe.


Skorzystaj z nieograniczonych możliwości ekspozycyjnych, albo z szeregu proponowanych usług dodatkowych i skutecznie zaprezentuj ofertę kilkutysięcznemu gronu profesjonalistów i użytkowników LPG, CNG i LNG z całej Europy. Lokalizacja stwarza możliwość efektownej prezentacji oferty w atrakcyjnej cenie! Warto wziąć udział aby wzmocnić sieć sprzedaży, nawiązać nowe kontakty, potwierdzić swoją pozycję rynkową, zaprezentować nowości, a także zapoznać się z propozycją konkurencji.


Międzynarodowe Targi GasShow & Autoservice Expo 2019 to:

–> jedyna impreza targowa dla branży LPG, LNG i CNG w Polsce oraz największa w Europie
–> odpowiednia lokalizacja dla międzynarodowych targów i konferencji w kraju, który jest europejskim liderem branży – nowoczesne i przestronne Warszawskie Centrum EXPO XXI
–> wyjątkowy charakter imprezy: połączenie spotkania b2b z show dla szerokiej publiczności
–> udział mediów ogólnopolskich w celu szerokiej popularyzacji imprezy
–> nacisk na międzynarodowy charakter imprezy – m. in. poprzez aktywną współpracę z mediami branżowymi z wielu krajów, w tym z Włoch, Turcji, Holandii, Niemiec, Czech, Słowacji, Węgier, Litwy, Ukrainy, Rosji, Chorwacji, Serbii, Słowenii, Albanii, a także krajów Ameryki Południowej (Argentyna, Brazylia) oraz Azji

PARTNER ZŁOTY

PARTNER SREBRNY

PATRON HONOROWY

GŁÓWNY PATRON MEDIALNY

WSPÓŁPRACA

MEDIA

KONTAKT

Pytania, propozycje, pomysły? Napisz koniecznie!

Robert Łapiński

szef projektu (sponsorzy, wystawcy, media)

+48 (22) 855-10-35
+48 668-280-363

rlapinski@idea-ahead.com

Marlena Kwiatkowska

szef działu sprzedaży (wystawcy, uczestnicy)

+48 (22) 855-10-34
+48 664-115-359

mkwiatkowska@idea-ahead.com

Rafał Bronikowski

event manager

+ 48 664-150-830

rafal@idea-ahead.com