LISTA WYSTAWCÓW


DOŁĄCZ DO LIDERÓW BRANŻY

NAJWIĘKSZE EUROPEJSKIE TARGI DLA SEKTORÓW LPG, CNG i LNG

Dołącz do grona wystawców i bądź częścią największej imprezy branżowej w Europie. Udział w części targowej weźmie ponad 100 firm z całego świata, a z ich ofertą zapozna się kilka tysięcy gości. Duży, ustabilizowany rynek, położenie geograficzne oraz ugruntowana pozycja imprezy sprawiają, że w Międzynarodowych Targach GasShow biorą udział przedstawiciele biznesu z całego świata, w tym m. in. z Włoch, Turcji, Holandii, Niemiec, Czech, Słowacji, Litwy, Ukrainy, Rosji, Węgier, Słowenii, Chorwacji, Serbii, Albanii, USA, a także krajów Ameryki Południowej oraz Azji.


Udział w wystawie firm to gwarancja nawiązania bezpośrednich kontaktów z osobami decydującymi o rozwoju i inwestycjach w swoich biznesach. Każdy wystawca otrzyma dostęp do bezpłatnej aplikacji GasShow App, za pośrednictwem które będzie miał m. in. możliwość bezpośredniej komunikacji z uczestnikami wydarzenia i umawiania spotkań.


Oferujemy stoiska o powierzchniach już od 9 mkw., z zabudową lub bez oraz szereg dodatkowych opcji marketingowych.

ALBIEN LPG / CNG INJECTOR

SPOTKAJMY SIE

ASF

Firma ASF to jeden z największych dostawców kompresorów i stacji do tankowania CNG w Polsce. Mamy ponad 50 realizacji na terenie kraju. Szeroki wachlarz produktów pozwala na dopasowanie urządzenia do potrzeb każdego, nawet najmniejszego klienta. Firma ASF zapewnia profesjonalny serwis stacjonarny i wyjazdowy.

SPOTKAJMY SIE

ATIKER BULGARIA

Atiker to jeden z wiodących dostawców samochodowych zbiorników LPG.

SPOTKAJMY SIE

BEIJING UEC CORPORATION

Buycylinder.com to pierwszy sklep internetowy z tak szeroką ofertą butli gazowych i zbiorników, należący do Beijing UEC Corporation. Oferta jest skierowana do dystrybutorów, hurtowników i użytkowników końcowych.

SPOTKAJMY SIE

BEST SYSTEMY GRZEWCZE

SPOTKAJMY SIE

BRUGG SYSTEMY RUROWE

W roku 1896, Gottlieb Suhner założył fabrykę kabli, która ostatecznie stała się BRUGG. Grupa Brugg jest aktywna w 5 sektorach biznesowych, z 24 zakładami produkcyjnymi i ponad 30 działami sprzedaży we wszystkich ważnych krajach przemysłowych. Około 2000 pracowników jest odpowiedzialnych za wytwarzanie następujących produktów lub segmentów zgodnie z najlepszą wiedzą techniczną i standardami jakości: kable i akcesoria energetyczne i telekomunikacyjne, specjalne kable dla przemysłu i bezpieczeństwa, systemy sterowania procesami do uzdatniania wody i zarządzania energią, systemy rur do efektywnego i bezpiecznego transportu i dystrybucji płynów, liny do kolejek linowych, wind i dźwigów systemy zabezpieczające liny przed zagrożeniami naturalnymi.

SPOTKAJMY SIE

CERTOOLS

Certools jest renomowanym producentem filtrów i podzespołów do instalacji LPG, Propanu i CNG montowanych w pojazdach samochodowych, wózkach widłowych oraz we wszystkich innych systemach gazowych gdzie wymagana jest precyzyjna filtracja.

SPOTKAJMY SIE

CGH POLSKA

CGH Polska to największy w Polsce producent stalowych zbiorników ciśnieniowych oraz bezciśnieniowych. Jesteśmy członkiem międzynarodowej grupy CGH Group, właściciela trzech fabryk zbiorników.

SPOTKAJMY SIE

CHART FEROX

Chart Europe oferuje szeroki zakres najnowocześniejszych rozwiązań w technologii kriogenicznej, które produkowane są w wielu zakładach. Szeroki zakres produktów w dziedzinie LNG zawiera także przyczepy LNG i LPG wyposażone w unikatowe systemy pomiarów przepływu Flow Instruments, stacjonarne i ruchome stacje paliw LNG/LCNG dla pojazdów, pokładowe systemy paliw dla pojazdów osobowych, autobusów i statków.

SPOTKAJMY SIE

CHEMET

CHEMET S.A. to największy w Polsce producent zbiorników LPG dla celów grzewczych, technologicznych oraz stacji autogazu. Wraz z firmą EMGAZ Sp. z o.o. oferuje kompleksowe wykonawstwo modułów stacji LPG ze zbiornikami w wersji naziemnej i podziemnej, oraz modułów na ramie (typ SKID).

SPOTKAJMY SIE

CLESSE-NOVACOMET

Clesse Industries, ze znanymi markami CLESSE i NOVACOMET, jest spółką utworzoną przez spółki zależne z Francji, Wielkiej Brytanii, Włoch i Brazylii. Projektujemy, produkujemy i dostarczamy produkty dla instalacji gazu LP (butan-propan), gazu ziemnego, biogazu i syntetycznego gazu ziemnego dla naszych klientów w ponad 50 krajach. Asortyment grupy koncentruje się na regulatorach gazu, ACO, skrzynkach pomiarowych, zaworach, armaturach, systemach monitorowania wydajności i akcesoriach bezpieczeństwa, które są instalowane w sieciach, zbiornikach, butlach i rurach. W czołówce innowacji i rozwoju grupa Clesse-Novacomet jest powszechnie uznawana za punkt odniesienia dla jakości i niezawodności dla specjalistów w branży gazowniczej.

SPOTKAJMY SIE

CNG AUTO

Portal użytkowników pojazdów zasilanych CNG i LNG oraz grupa ekspertów w dziedzinie wykorzystania gazu ziemnego – CNG i LNG - jako paliwa do napędzania pojazdów. Głównym celem naszej działalności jest promocja ekologicznego i bezpiecznego paliwa CNG, LNG w Polsce. Jesteśmy na rynku CNG od 2007 roku, skupiamy się na propagowaniu wykorzystania gazu ziemnego w transporcie polskim, wdrażaniu nowych rozwiązań technicznych oraz monitorowaniu rynku gazu ziemnego. Bierzemy udział w najważniejszych wydarzeniach związanych z CNG i LNG w Europie, prowadzimy doradztwo oraz szkolenia w zakresie zastosowania CNG dla pojazdów. Świadczymy pomoc użytkownikom pojazdów CNG w Polsce. Obecnie nasz Portal zrzesza ponad 1.300 użytkowników pojazdów zasilanych metanem, producentów pojazdów CNG, producentów zbiorników kompozytowych, dystrybutorów kompresorów CNG, Instytucje naukowo-badawcze wdrażające paliwa alternatywne, przedsiębiorców z flotą CNG i LNG.

SPOTKAJMY SIE

CZAS NA GAZ

„Czas na gaz!” – “Time For Gas!” to międzynarodowe pismo o LPG, CNG I LNG utworzone w 2003 roku i wydawane co 2 miesiące.

SPOTKAJMY SIE

EKOSYSTEM CHEMIA

Zapewniamy i proponujemy myjnie ciśnieniowe oraz ultradźwiękowe, stały serwis i bieżącą naprawę naszych myjni doradztwo w zakresie ekologicznych technologii odtłuszczania i mycia części, usługi w zakresie czyszczenia i mycia maszyn, cystern, pojazdów specjalistycznych itp., usługi w zakresie odtłuszczania stanowisk remontowych, kanałów, świetlików, hal przemysłowych itp., szeroką gamę środków i płynów czyszczących do profesjonalnego stosowania we wszystkich gałęziach przemysłu, doradztwo w zakresie stosowania chemii przemysłowej.

SPOTKAJMY SIE

ELPIGAZ

ELPIGAZ sp. z o.o. to wiodący producent i dostawca nowoczesnych rozwiązań w zakresie gazowych układów zasilania (LPG, CNG) do silników spalinowych, lekkich zbiorników LPG oraz ciśnieniowych zbiorników powietrza. Wyroby posiadają wymagane homologacje na zgodność z regulaminem ECE 67R01 (dla LPG) oraz ECE 110R (dla CNG), certyfikaty GOST (Rosja) i UkrCEPRO (Ukraina).

SPOTKAJMY SIE

EMGAZ

EMGAZ Sp. z o.o. – wiodący krajowy producent dystrybutorów LPG DRAGON z preselekcją, prowadzący wraz z CHEMET S.A. działalność w zakresie kompleksowej realizacji instalacji stacji LPG. NOWOŚĆ: STACJA TANKOWANA LNG. Oferujemy w pełni wyposażone stacje LPG, wszelkiego typu armaturę i akcesoria do stacji LPG – dystrybutory LPG, CNG, LNG jak i paliwowe DRAGON, zbiorniki LPG CHEMET, pompy EBSRAY, wiaty nad dystrybutory, kioski dla stacji LPG, zawory obejściowe, zawory nadmiarowe, przepływomierze i liczydła dystrybutorów LPG, pistolety oraz węże LPG.

SPOTKAJMY SIE

EURO JET GAS

SPOTKAJMY SIE

EUROPUMP POLSKA

Firma „Europump Polska” powstała w 2001 r. Podstawową dziedziną działalności firmy jest kompletacja, dostawa i serwisowanie urządzeń związanych z dystrybucją gazu propan-butan, gazu ziemnego i paliw płynnych.

SPOTKAJMY SIE

FAGUMIT

Firma jest wiodącym w Europie producentem węży stosowanych w samochodowych instalacjach gazowych. Wieloletnie doświadczenie w produkcji oraz ciągła praca nad poprawieniem jakości stanowiły bazę do stworzenia uznanych na świecie węży gazowych.

SPOTKAJMY SIE

FARO

Faro S.r.I. to fi rma, która ciągle się rozwija i konsoliduje swoje doświadczenie w działalności na krajowym i międzynarodowym rynku, dzięki czemu może zaoferować szeroką gamę węży gazowych i rur (zarówno do instalacji LPG jak i CNG) do stosowania w pojazdach.

SPOTKAJMY SIE

FAS POLAND

FAS Poland jest przedstawicielem niemieckiej firmy FAS Fluessiggas-Anlagen GmbH - największego w Europie dostawcy armatury i urządzeń do gazu płynnego LPG. Posiadamy w ofercie produkty firm FAS, RegO, ROCHESTER, BLACKMER, LIQUID CONTROLS, CORKEN, NINNELT takie jak: armaturę i urządzenia do magazynowania ora transportu LPG, zawory bezpieczeństwa, zawory odcinające, zawory zwrotne oraz nadmiernego wypływu, poziomowskazy, pompy i kompresory, wyposażenie autocystern, odparowywacze, systemy rozładowcze, pełną gamę reduktorów do instalacji domowych i przemysłowych oraz armaturę kriogeniczną.

SPOTKAJMY SIE

GAZNET

Dystrybutor samochodowych instalacji LPG i CNG wiodących światowych marek.

SPOTKAJMY SIE

GLOBAL GAS

GLOBAL GAS SP. Z O.O. jest międzynarodowym projektem, który ma na celu popularyzację i rozwój samochodowych instalacji gazowych – ekologicznych, alternatywnych w stosunku do tradycyjnych form, sposobów napędzania pojazdów.

SPOTKAJMY SIE

GOK REGLER UND ARMATUREN POLSKA

Firma GOK Regler und Armaturen Polska Sp. z o. o. powstała w roku 2003 jako polski oddział niemieckiej firmy GOK Regler – und Armaturen GmbH & Co.KG. Oprócz produktów własnych, naszą ofertę uzupełniają najwyższej jakości produkty naszych partnerów.

SPOTKAJMY SIE

GOMET

Firma GOMET powstała w 1986 roku. Jest producentem wyrobów mosiężnych do samochodowych instalacji gazowych, pneumatyki, hydrauliki, sprężyn oraz wielu innych detali wg rysunku lub wzoru.

SPOTKAJMY SIE

GREEN FUEL

Pozarządowa organizacja NGV, która wspiera rozwój ekologicznych paliw metanowych - CNG/LNG w transporcie polskim oraz aktywnie promuje wykorzystanie gazu ziemnego w branży transportowej. Fundacja Green Fuel współpracuje z wiodącymi organizacjami NGV na całym świecie, wspiera budowę stacji CNG, LNG, LCNG oraz rozwój floty NGV w Polsce. Fundacja Green Fuel zrzesza polskich użytkowników pojazdów zasilanych paliwem CNG i LNG. Fundacja prowadzi badania dotyczące strategii rozwoju ekologicznych paliw metanowych oraz polityki niezbędnej do przyspieszenia rozwoju runku NGV w Polsce, prowadzi kampanie społeczno-informacyjne o ekologicznych paliwach alternatywnych. Partnerami Fundacji są producenci pojazdów zasilanych gazem ziemnym, producenci stacji CNG, producenci zbiorników do instalacji gazu ziemnego w pojazdach, jak również europejscy przedstawiciele przemysłu paliw metanowych CNG/LNG. Zespół Fundacji Green Fuel w swojej pracy wykorzystuje ekologiczne samochody zasilane CNG, co pozwala na skuteczne rozpowszechnianie wiedzy o alternatywnych paliwach.

SPOTKAJMY SIE

HEXAGON RAGASCO

Hexagon Ragasco jest światowym liderem w produkcji butli kompozytowych. W ostatnich 15 latach sprzedaliśmy ponad 10 milionów butli sprzedanymi na całym świecie.

SPOTKAJMY SIE

HL PROPAN

Firma jest liderem rynku LPG w Czechach jako producent komponentów do instalacji LPG Lovtec oraz Magic. Działalność koncentruje się na kompleksowym przerabianiu pojazdów na zasilanie LPG. HL Propan oferuje również realizacje wykonywane przy pomocy obrabiarek CNC.

SPOTKAJMY SIE

ILYAS & BROTHERS

Jesteśmy producentem i eksporterem plastikowych uszczelek, czapek, kapsli do wody mineralnej o pojemności 19 litrów / 5 galonów, wskaźników do motocykli, tylnych świateł dla CNG Rickshaw i wielu innych produktów.

SPOTKAJMY SIE

ISOVA

Administrator portalu cng.auto.pl, zajmuje się wsparciem biznesowym dla polskiego sektora NGV oraz polskiego rynku alternatywnych paliw CNG i LNG. Posiada doświadczenie w branży alternatywnych paliw metanowych oraz zapewnia kontakty z polskimi, międzynarodowymi organizacjami i przedsiębiorcami o profilu działalności NGV.

SPOTKAJMY SIE

IZI

Firma IZI jest producentem pokrowców na koła zapasowe i butle gazowe. Pokrowce produkcji IZI są niezastąpione w samochodach, w których zamontowano instalacje gazowe ze zbiornikiem gazu w miejscu koła zapasowego. Pozwalają one na bezproblemowe i estetyczne przechowywanie koła zapasowego w samochodzie lub w domu.

SPOTKAJMY SIE

JIANING LINENG AUTOGAS EQUIPMENT

Nasza firma zajmuje się głównie niezależnymi badaniami, rozwojem i produkcją urządzeń gazowych. Głównymi produktami są GDl i wolnossący ECU, który jest jedynym producentem elektronicznego sterowania GDl w Chinach. Nasza firma ma silną siłę techniczną, główne produkty eksportowe na całym świecie.

SPOTKAJMY SIE

KANAIYA BRASS PRODUCTS

Producent części do zaworów i regulatorów dla butli LPG, a także innych produktów mosiężnych, stalowych i plastikowych według specyfikacji klienta.

SPOTKAJMY SIE

KOSAN CRISPLANT

Kosan Crisplant jest firmą projektową, która zajmuje się dostawą sprzętu, instalacji i urządzeń do napełniania oraz remontów butli gazowych LPG. Ponadto firma oferuje usługi inżynierskie, serwisowe oraz zarządzania rozlewniami gazu i dostawą elementów dla przemysłu gazowego.

SPOTKAJMY SIE

MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli Aftermarket jest jednym z liderów niezależnego rynku części zamiennych IAM, dostawcą urządzeń i wyposażenia warsztatowego, założycielem międzynarodowej sieci warsztatów Magneti Marelli Checkstar Service Network. Firma obecna jest na wszystkich kontynentach, siedziba główna mieści się we Włoszech, natomiast oddziały znajdują się w Hiszpanii, Francji, Niemczech, Polsce, Argentynie, Brazylii oraz w Stanach Zjednoczonych. Polski oddział Magneti Marelli Aftermarket jest odpowiedzialny za rynek krajowy, jak i również za rynki eksportowe – Czechy, Słowacja, Słowenia, Węgry, Chorwacja, Czarnogóra, Rumunia, Bułgaria, Bośnia i Hercegowina, Serbia, Kosowo, Mołdawia, Macedonia, Albania, Ukraina, Białoruś, Litwa, Łotwa, Estonia, Rosja, Gruzja, Kazachstan, Armenia, Uzbekistan. Oferta Magneti Marelli Aftermarket obejmuje ponad 30 000 referencji, w tym części zamienne, produkty do tuningu, wyposażenie warsztatowe.

SPOTKAJMY SIE

MAK LPG

Jesteśmy niemieckim dostawcą i producentem komponentów LPG, specjalizujemy się w termoplastycznych wężach do LPG, wężach gumowych i systemach montażowych.

SPOTKAJMY SIE

MARFUS

Zajmujemy się profesjonalnym montażem napędów gazowych do samochodów osobowych i dostawczych.

SPOTKAJMY SIE

MEMTEX

Firma Memtex Ltd została założona w 1991 r. jako producent membran do samochodowych instalacji gazowych. Z czasem firma zdobyła wiodącą pozycję na rynku produkując zestawy naprawcze do reduktorów LPG i CNG, obejmujące ponad 100 modeli parowników.

SPOTKAJMY SIE

MIMGAS

Mimgas to producent komponentów do przeróbek pojazdów na zasilanie gazem LPG lub CNG. Produkcja odbywa się w zakładzie o powierzchni 3000 m2 zgodnie z normą jakości ISO 9001:2008.

SPOTKAJMY SIE

NAZORATI AUTOGAS EQUIPMENT

Nazorati to firma, która została utworzona przez doświadczonych specjalistów z rynku autogazu w Turcji. Mając ponad 15 lat doświadczenia, koncentrujemy się na projektowaniu i produkcji wysokiej jakości komponentów do konwersji autogazu. To, co odróżnia nas od konkurencji, to nasze zaangażowanie i poświęcenie na rzecz badań i rozwoju w połączeniu z kreatywnością.

SPOTKAJMY SIE

NEXT PLASTICS

Rura Next-LPG wykonana jest z polietylenu wysokiej gęstości (HDPE) i jest zaprojektowana do wysokich ciśnień stosowanych w dystrybucji LPG. Przy ciśnieniu roboczym rury "next-LPG" 25 barów spełnia wysokie standardy bezpieczeństwa w przemyśle LPG. Wyjątkowa w branży wykładzina zapobiega przenikaniu przez węglowodory, a właściwości przewodzące zapewniają, że elektryczność statyczna rozprasza się bezpiecznie.

SPOTKAJMY SIE

ONDO SP. Z O.O.

Oferta firmy ONDO sp. z o.o. to między innymi Chemia Techniczna marki własnej PULSAR oraz kleje przemysłowe marki LOXEAL której jesteśmy wyłącznym importerem na rynek Polski.

SPOTKAJMY SIE

PALACAR

PALACAR jest wiodącym producentem i dystrybutorem podzespołów do samochodowych instalacji LPG. Od 1997 roku z powodzeniem rozwija wszystkie obszary swojej działalności.

SPOTKAJMY SIE

PERFECT METACRAFT

W 2009 roku Perfect Group poszerzyła swój horyzont poprzez zastosowanie nowoczesnej technologii. W połowie 2008-09 r. Firma AK Industries została wprowadzona na rynek bliskowschodni specjalizujący się w mocowaniach zacisków rurowych. Kontynuując ścieżkę wzrostu w roku 2012 Perfect Group wprowadziła się do obsługi większych marek o nazwie Perfect Metacraft.

SPOTKAJMY SIE

POLSKIE LNG

Polskie LNG S.A. jest operatorem i właścicielem Terminalu LNG im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu. W maju 2016 r. Prezes Urzędu Regulacji Energetyki udzielił spółce koncesji na skraplanie gazu ziemnego i regazyfikację LNG w instalacjach skroplonego gazu ziemnego do dnia 31 grudnia 2030 roku.

SPOTKAJMY SIE

PRESTA CYLINDERS

Presta Cylinders jest europejskim liderem w zakresie przekwalifikowania i regeneracji butli stalowych, kompozytowych i chłodniczych. Oferujemy również nowe butle i zawory oraz proponujemy innowacyjne i dopasowane rozwiązania dla małych i dużych dystrybutorów butli gazowych w wielu krajach europejskich.

SPOTKAJMY SIE

REMONTOWA LNG SYSTEMS

Remontowa LNG Systems Sp. z o.o. prężnie działa na rynku od ponad 70 lat dostarczając Klientom innowacyjne, wysokojakościowe produkty. W ofercie firmy znajdują się systemy LNG, wymienniki płaszczowo -rurowe, kotły przemysłowe, zbiorniki oraz wyparowniki. Od kilku lat firma rozwija innowacyjne produkty z zakresu technologii LNG, mi.in. dzięki realizowanym projektom badawczo-rozwojowym: „Optymalizacja systemów zasilających napędy pracujące w transporcie morskim, drogowym albo kolejowym wykorzystujące gaz naturalny w postaci skroplonej” współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na latach 2014-2020” „Budowa pilotażowej stacji dokującej, jako elementu systemu dystrybucji LNG w oparciu o kriogeniczne kontenery zbiornikowe” współfinansowany przez Agencję Wykonawczą ds. Innowacyjności i Sieci w ramach programu „Łącząc Europę”

SPOTKAJMY SIE

ROTAREX AUTOMOTIVE

Rotarex Automotive to wiodący producent zaworów, armatury i regulatorów dla pojazdów napędzanych LPG, CNG oraz wodorem.

SPOTKAJMY SIE

ROYALGAS

Od 1995 r. Faktyczny rok rozpoczęcia działalności w przemyśle autogazu w Republice Turkije, który to największy na świecie gazowy rynek autogaz utrzymuje 21% udziału w rynku światowym, a obecnie posiada 3,5 miliona pojazdów przekształconych na gaz płynny do końca 2012 r., Podczas gdy nadal inwestuje w przyszłość. Potrzeby energetyczne, znajdziesz dokładnie taki rodzaj wsparcia produkcji, jakiego szukasz, i jesteśmy gotowi, kiedy jesteś.

SPOTKAJMY SIE

SAKA LPG TANKS

Nasza firma założona w 1978 roku to przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji, zajmujące się wytwarzaniem produktów spełniających najwyższe normy jakości. Nasza międzynarodowa marka zmierza ku przyszłości dzięki ciągłemu rozwojowi, a także poszanowaniu ludzi i środowiska. Opierając się na nieposzlakowanej opinii, cały czas dążymy do zwiększania produkcji, łącząc bogate doświadczenie oraz inwestycje w innowacje, a także badania i rozwój.

SPOTKAJMY SIE

SKA-TECH

Firma zajmuje się produkcją urządzeń diagnostycznych dla warsztatów z branży autogazu. Flagowym produktem jest stanowisko do czyszczenia, kontroli i kalibracji wtryskiwaczy gazowych.

SPOTKAJMY SIE

SUPERIMPEX

Jesteśmy w Super Impex Group zawsze chętni do obsługi wysokiej jakości produktów i usług dla wszystkich naszych cennych klientów. W tym celu regularnie aktualizujemy się w zakresie kontroli jakości, technik produkcyjnych i najnowszych technologii.

SPOTKAJMY SIE

SUKRUOGLU FILTRE

Działalność firmy opiera się na 16 latach doświadczeń w zakresie produkcji i eksportu produktów z sektora filtrów do instalacji autogazu LPG-CNG.

SPOTKAJMY SIE

SUZZI

Firma Suzzi została założona w 1975 roku i specjalizuje się w produkcji spersonalizowanych uzwojeń elektrycznych. Z ponad 120 000 000 wyprodukowanych uzwojeń, SUZZI odróżnia się od swoich głównych konkurentów swoją wysoką niezawodnością, elastycznością organizacyjną i możliwością personalizacji reakcji klientów. Doświadczenia zdobyte w branży motoryzacyjnej pozwoliły nam również na rozwinięcie rozległej wiedzy w zakresie strukturyzacji procesu, sterowania obiegiem informacji i możliwości śledzenia, które prowadzą do gwarantowanych wyników i niezawodności produktu, zwykle wymaganych przez klientów.

SPOTKAJMY SIE

TEGAS

Tegas opracowuje i produkuje elektronikę dla samochodowych instalacji gazowych.

SPOTKAJMY SIE

VENDINGROBOTICS

Automatyzacja sprzedaży gazu to nasza specjalność. Jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek automaty do sprzedaży i wymiany butli gazowych z propanem na całym świecie, w tak dużej skali. Gas Automat, główny produkt VendingRobotics, to maszyna samoobsługowa, w której można skutecznie sprzedawać i wypożyczyć butlę z gazem: 24 godziny na dobę, przez cały rok. Naszym celem jest analiza całego procesu sprzedaży i możliwości jego automatyzacji, która zapewnia firmie realną siłę konkurencyjną i znaczącą przewagę na rynku gazu. VendingRobotics nie sprzedaje tylko automatów, sprzedajemy rozwiązania.

SPOTKAJMY SIE

VIALLE AUTOGAS SYSTEMS

Vialle jest globalnym graczem w zakresie stosowania gazu ziemnego lub gazu płynnego (LPG), fumigacji silników wysokoprężnych / LPG do pojazdów ciężarowych, sprężonego gazu ziemnego (CNG) i roztworów dimetylu (DME). Przez ponad 50 lat Vialle jest doświadczonym i technicznym liderem w zakresie rozwiązań alternatywnych dla niemal każdego rodzaju transportu.

SPOTKAJMY SIE

VITKOVICE MILMET

Wytwarzane przez nas produkty mają bardzo szerokie zastosowanie. Są bardzo pomocne, a często niezbędne w różnorodnej działalności człowieka. W długoletniej historii naszej firmy wielość zastosowań oraz użyteczność wytwarzanych w firmie butli do gazów sprężonych i skroplonych doceniły miliony użytkowników.

SPOTKAJMY SIE

WEGA

Nasza firma zajmuje się sprzedażą części samochodowych i wyposażenia diagnostycznego dla warsztatów od 1999 roku. Każdego roku zdobywamy coraz większe doświadczenie, pozyskujemy nowych partnerów handlowych oraz poszerzamy naszą ofertę aby móc sprostać Państwa potrzebom. Przy naszej pomocy, wszyscy zainteresowani klienci posiadają możliwość skorzystania ze szkoleń oraz praktycznego kursu obsługi urządzeń oferowanych przez największych producentów sprzętu diagnostycznego.

SPOTKAJMY SIE

YIGIT KABLO

Od 11 lat zajmujemy się produkcją czujników poziomu LPG. Nasze produkty wytwarzamy dla liderów branży i są one eksportowane do wielu krajów.

SPOTKAJMY SIE

ZAMKABEL

By w pełni spełnić wymagania naszych klientów Zamkabel oferuje najlepsze elastyczne rury miedziane. Oparte na specyfikacjach oraz normach europejskich. Wyprodukowane z miedzi o podwyższonej czystości powierzchni wewnętrznej rur.

SPOTKAJMY SIE

PARTNER ZŁOTY

PARTNER SREBRNY

PATRON HONOROWY

GŁÓWNY PATRON MEDIALNY

WSPÓŁPRACA

MEDIA

KONTAKT

Pytania, propozycje, pomysły? Napisz koniecznie!

Robert Łapiński

szef projektu (sponsorzy, wystawcy, media)

+48 (22) 855-10-35
+48 668-280-363

rlapinski@idea-ahead.com

Marlena Kwiatkowska

szef działu sprzedaży (wystawcy, uczestnicy)

+48 (22) 855-10-34
+48 664-115-359

mkwiatkowska@idea-ahead.com

Rafał Bronikowski

event manager

+ 48 664-150-830

rafal@idea-ahead.com